Новини за день 25 Квітня 2024

Увага аграріям Львівського району!

ДЖЕРЕЛА ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСОВОГО РЕСУРСУ ДЛЯ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ У 2024 РОЦІ!

У Львівському районі провели зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених під час захисту України

Це вже не перший захід і сьогодні така зустріч відбулася у с. Оброшине для мешканців Сокільницької, Оброшинської та Зимноводівської територіальних громад.

Захист дітей у надзвичайних ситуаціях

Захист дітей у надзвичайних ситуаціях — це реагування на насилля, жорстоке поводження, експлуатацію дітей та нехтування ними, а також запобігання таким явищам, під час надзвичайних ситуацій, спричинених природними або техногенними катастрофами, військовими конфліктами та іншими кризами. Надзвичайна ситуація може тривати ще довго після того, як завершиться криза, що її спричинила.

Що відбувається з декларацією після подання до Реєстру?

Після подання декларації до Реєстру декларацій декларанту надається 30 днів для подання один раз виправленої декларації, якщо було допущено помилку або згадано додаткову інформацію про активі декларанта чи членів його сім’ї.

Нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів

Внаслідок бойових дій Україна є найбільш замінованою країною у світі. Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. А ще замінованими можуть бути будь-які побутові речі, дитячі іграшки, будинки, поля, дитсадки та покинута техніка. Вибухонебезпечні предмети можна виявити і на територіях, не яких не велися бойові дії. Це можуть бути міни часів Другої світової війни, а […]

Куди звернутися за перепризначенням житлової субсидії

Люди у складних життєвих обставинах потребують підтримки держави. Для цього в Україні діє програма призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Новий закон про мобілізацію: що змінилось

З 18 травня він вступить в дію.