Новини за день 3 Травня 2024

Зроблено в Україні: держава підтримує виробників дронів

Уряд затвердив пільгові умови отримання грантів для українських виробників дронів.

Не завжди виходить швидко погасити отриманий електронний рецепт на лікарські засоби чи медичні вироби, які підлягають реімбурсації

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, скільки часу діє е-рецепт на “Доступні ліки”:

Міністр закордонних справ Великої Британії David Cameron уперше перебуває з робочим візитом у Львівській області

Під час зустрічі з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, він повідомив, що сьогодні МЗС Великої Британії переведе Львівщину у так звану жовту зону. Це означає, що британцям, які мають бізнес у нашій області, та потенційним інвесторам значно легше буде отримати страхівку для подорожей на Львівщину.

Оброшинський центр життєстійкості: підтримка ветеранів, сімей загиблих та переселенців

Вчора Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович відвідала Оброшинський Центр життєстійкості у Львівському районі. Центр, розташований в Оброшинська територіальна громада, став важливою частиною комплексу послуг, які тут надаються мешканцям: первинної медичної допомоги, адміністративних, соціальних та інформаційних.

Розпорядження за ТРАВЕНЬ 2024 року

Клуб Ділових Людей Україна оголошує набір на бізнес-інкубатор для ветеранів та ветеранок Львівської області, які хочуть розпочати власну справу або розвинути уже чинний мікробізнес

Програма передбачає бізнес-інтенсив, індивідуальні консультації, підготовку стратегій розвитку. А також сприяння в залученні грантів.

Звіт про виконання районного бюджету за січень-квітень 2024 року