Новини за день 10 Травня 2024

6 громад Львівського району увійшли до ТОП-100 найбільш цифровізованих в Україні, а Львівська область посіла перше місце за сукупним рейтингом!

Зокрема, це: Львівська міська рада, Зимноводівська сільська рада територіальної громади, Городоцька територіальна громада, Бібрська міська рада, Пустомитівська територіальна громада, Куликівська селищна рада Львівського району.

Необхідність особистої присутності пацієнта в аптеці при отриманні ліків чи медичних виробів за програмою реімбурсації за електронним рецептом – це міф

У разі необхідності ліки пацієнту за е-рецептом можуть отримати рідні. Тож в аптеку не обов’язково вирушати особисто. Лише повідомте або пришліть номер вашого е-рецепту рідним, які можуть завітати до аптеки.

Україна переступила поріг Євросоюзу, отримавши статус кандидата на членство в ЄС

Попереду ще багато роботи, щоб інтегрувати в українське законодавство величезний обсяг правил і норм ЄС. Україна спроможна виконати всі ці завдання.

Нагадуємо про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів!

Під вибухонебезпечними предметами маються на увазі предмети, здатні вибухати за певних умов. Найбільш поширені: різні види протипіхотних мін, мінометні та протитанкові міни, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат, залишки нерозірваних ракет. Вибухонебезпечний предмет може бути також замаскований у вигляді дитячої іграшки або предмету інтер’єру.

Відкритий для всіх – так можна сказати про ЦНАП Зимноводівської сільської ради нашого району, що розпочав своє функціонування 1 жовтня 2021 року

Надають адміністративні послуги 10 адміністраторів, троє з яких на віддалених робочих місцях у с. Суховоля, с. Лапаївка та с. Скнилів. ЦНАП розташований на першому поверсі Зимноводівської сільської ради по вул. Шухевича, 83. Центр працює у будні дні з 09.00 до 17.00 год без перерви на обід.