Новини за день 13 Травня 2024

ГО «Зелена альтернатива України» підготувала Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період січень-березень 2024 р.

Захисти дитину від сексуального насилля в інтернеті «STOP SEXTING»

Нагадуємо, що війна є важким травматичним емоційним періодом не тільки для дорослих, але й для дітей. Їм так само буває складно справлятися з емоційним навантаженням, що інколи може призводити до заподіяння шкоди своєму здоров’ю або навіть життю.

Порядок виконання судових рішень про стягнення аліментів

Виконання судових рішень про стягнення аліментів здійснюють державні та приватні виконавці у порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження» (далі — Закон).

У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся семінар-тренінг для підприємців

Днями у приміщенні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся семінар-тренінг для представників бізнесу щодо податкового законодавства. Лектором виступила заступниця начальника інспекції Оксана Солонинка.

У Кам’янка-Бузькій ДПІ – «гаряча лінія»

Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області                    Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань нюансів податкового законодавства.

Кваліфіковані роз’яснення чинного податкового законодавства надають у ЦОП Кам’янка-Бузької ДПІ

При відвідуванні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області громадяни отримують роз’яснення щодо застосування норм податкового законодавства та термінів сплати податків та зборів до бюджетів, проводиться звірка розрахунків та ін.

На яку адресу контролюючі органи надсилають фізособі ППР про сплату земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та/або комунальної власності?

Начальником Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарасом Печорою надано коментар-відповідь про те, що відповідно до абзаців другого і третього п. 45.1 ст. 45 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.