Новини за день 6 Травня 2024

Указом Президента України від 29 січня 2024 року Nº35 мешканця села Велике Колодно Жовтанецької громади, солдата Володимира Звіра, нагороджено державною нагородою орденом «За мужність III-го ступеня» посмертно

Указом Президента України від 29 січня 2024 року Nº35 – за мужність, відвагу, самовіддані дії проявлені під час виконання службово-бойових завдань із забезпечення захисту інтересів України на її державному кордоні – мешканця села Велике Колодно Жовтанецької громади, солдата Володимира Звіра, нагороджено державною нагородою орденом «За мужність III-го ступеня» посмертно.

День піхоти!

День піхоти. Професійний день наших воїнів, які виконують найскладніші завдання на фронті, знищують окупанта попри все та здобувають захист для нашої держави і людей.

Пʼятикласниця Андріана Кіндрацька із села Соколів Новояричівської громади виготовляє розпалювачі для ЗСУ

Незважаючи на юний вік, Андріана з усвідомленням ставиться до важливості своєї справи. А розпочала юна волонтерка свою діяльність після дня народження, коли дівчинка замість іграшок попросила у батьків гроші, щоб купити ватні диски та бджолиний віск для виготовлення розпалювачів для українських військових.