Новини за день 9 Травня 2024

Робота Офісів підтримки цивільного населення при Львівській РДА

Офіс підтримки цивільного населення при Львівській РДА у м. Кам’янка-Бузька продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Зроблено в Україні: сільгосптехніка 64 українських виробників доступна для компенсації аграріям

Техніку ще 20 українських виробників додано до відповідного переліку. Загалом в ньому вже перебувають 6691 позицій.

Підтримка українських компаній в інтеграції до Єдиного Ринку ЄС

У межах проєкту Ukraine-Ready4EU до 1500 українських МСП, які планують конкретні заходи для підвищення своєї активності на Єдиному ринку ЄС та успішної співпраці з бізнес-партнерами з ЄС, а також відповідають критеріям, можуть скористатися фінансовою підтримкою Business Bridge у розмірі 2500 євро.

Що варто знати про астму: рекомендації медиків області

Астма – невиліковна. Проте можна контролювати перебіг захворювання та прояв симптомів.

Повідомлення про плановану діяльність «Експлуатація об’єкту оброблення відходів, що не є небезпечними, потужністю менше 100 тонн на добу ТзДВ «ГАЛ-КАТ»

Закликаємо жителів району не допускати спалювання трави та іншої сухої рослинності!

Спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Кожен факт підпалу — це злочин проти природи.

З Днем Європи!

9 травня Україна, разом з Європейською Співдружністю, відзначає День Європи!