Новини за день 7 Травня 2024

Спрощено отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого захисника і захисниці

Нещодавно Уряд ухвалив рішення щодо спрощення процедури встановлення статусів особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих військовослужбовців і військовослужбовиць. Про це повідомляє Урядовий портал.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво автомобільного заправного комплексу в адміністративних межах Річківської сільської ради Жовківського району Львівської області зем. ділянка з кад. № 4622787900:29:000:0009» суб’єкта господарювання ТО«вЧКІВСЬКЕ»

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила нову Програму «ГрінДІМ»: деталі

Програма починає діяти 7 травня 2024 року і спрямована на стимулювання використання альтернативних джерел енергії.

Грошове забезпечення військовослужбовців

Кабінет Міністрів України оновив виплати:

Ефективно, доступно, якісно – такі правила діють у Центрі надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Перемишлянської міської ради Львівського району, що розпочав свою роботу 1 січня 2021 року.

Національний Фестиваль «Код Нації» оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 9 травня

Мета Конкурсу – прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників у межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

Анатолій Хромов: про оцифрування, збереження й відкритість архівів

Очільник Укрдержархіву Анатолій Хромов взяв участь у проєкті «Що далі?» ведучої Юлії Тимошенко для платформи Ukraїner.