Сьогодні, 28 квітня, на території масиву Таданівського лісництва у селі Забужжя Кам’янка-Бузької територіальної громади відбулись навчання щодо реагування на пожежі у природних екосистемах задля відпрацювання організації взаємодії і вдосконалення навичок під час гасіння загорянь.
У заході, очолюваному заступником голови Львівської райдержадміністрації Олександром Клименком, взяли участь: рятувальники Кам’янеччини, начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації Олег Хаба, начальник відділу НС Львівської міської ради та працівники Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс», Таданівського лісництва ДП «Буське лісове господарство». Також залучено працівників поліції, керівний склад Кам’янка-Бузької, Новояричівської, Жовтанецької, Мурованської, Оброшинської територіальних громад.
Головне завдання, яке стояло перед учасниками навчань – перевірити готовність до спільних дій у разі виникнення пожежі у природних екосистемах та вдосконалити навички організації проведення гасіння пожеж, відпрацювати практичні дії з виявлення та гасіння загорянь.
За задумом навчань через сильний вітер зайнялась пожежа у лісництві, яка могла охопити чималі площі лісу. Лісівники продемонстрували як і на якій відстані потрібно прокласти мінералізовану смугу, щоб не допустити поширення пожежі вглиб лісу. За лічені хвилини на місці створили спільний штаб пожежогасіння. Рятувальники швидко локалізували та загасили загоряння. Всі дії виконувались оперативно та злагоджено.
Підсумовуючи, учасники навчань, лісівники та рятувальники наголосили – запорукою успішної ліквідації пожеж у природних екосистемах є їх своєчасне виявлення та оперативне реагування.
Ще більше новин:
Будьте обережні!! Завтра у Львівському районі прогнозують грози
У Львівському районі проживають найбільше вимушено переселених осіб, які переїхали на Львівщину
Особливості реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану
153 тисячі гривень – саме таку суму для підтримки наших воїнів зібрали під час благодійного заходу п...
У Львівському районі засіяно 92% від прогнозованих площ
З 1 квітня рецептурні препарати можна буде отримати за електронним рецептом