Новини за день 11 Грудня 2023

У Львівській області на двох безробітних припадають три вакансії

За інформацією обласного центру зайнятості, у січні-листопаді цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку місця праці скористалися 23,0 тис. безробітних, що на 42,8% менше, ніж в аналогічному періоді торік. Роботою забезпечено 14,5 тис. осіб, у т. ч. 10,0 тис. безробітних. До тимчасової зайнятості залучено 1445 жителів Львівщини, з котрих 547 виконували […]

У Львівському районі проведуть санітарний відстріл хижаків попри заборону під час воєнного стану

З 8 до 31 грудня 2023 року в угіддях Жовківської, Перемишлянської та Комарнівської громад буде проводитися відстріл вовків, лисиць, бродячих собак і котів , сірих ворон в мисливських угіддях Львівської обласної організації товариства мисливців та рибалок.

ВПО, які проживають на території Перемишлянської громади, отримали близько 150 наборів з продуктами харчування

Днями команда БФ «Право на захист», на базі координаційного центру при Львівській РДА в м. Перемишляни, видала 142 набори з продуктами харчування.

Іноді ситуації домашнього насильства повторюються. Будь ласка, не розчаровуйся, продовжуй допомагати!

Людина може не усвідомлювати, що зіштовхується з насильством. Бути неготовою розірвати коло насильства чи боятися докорінно змінити своє життя. Постраждалі можуть багато разів йти і багато разів повертатися.

Які продукти добре впливають на психічне здоров’я?

Те, як і що ми їмо, має неабиякий вплив на ризик розвитку ожиріння, діабету, захворювань серця і судин. Водночас наше харчування суттєво позначається і на здоров’ї та функціональному стані мозку. Нездорове харчування підвищує ризик психічних і неврологічних захворювань, а здорове – запобігає ним.