Новини за день 22 Грудня 2023

Підсумки восьмого засідання робочої групи з контролю належного використання бюджетних коштів

У межах засідання розглянули 8 закупівель на понад 280 млн грн.

Про районний бюджет Львівського району на 2024 рік

Нові можливості для українського бізнесу: запущено програму держпідтримки “Доступний факторинг”

Міністерство економіки України спільно з Міністерством фінансів України запустило програму «Доступний факторинг». Нова програма, що працюватиме в рамках популярної програми «Доступні кредити 5-7-9%», посилить підтримку державою українського бізнесу.

“DREAM” – це перша в Україні єдина цифрова інтегрована інформаційно-аналітична система управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури

“DREAM – Державна цифрова екосистема управління відновленням” – це портал, де громади зможуть створювати проєкти, презентувати їх міжнародним партнерам, залучати фінансові ресурси та забезпечувати прозоре управління процесом будівництва.

Оновлено механізм забезпечення основними засобами реабілітації

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку.

Спрощено процедуру щодо внесення змін про фізичну особу – підприємця

Наразі вказана послуга автоматизована — змінити дані про ФОП можливо без участі державного реєстратора.