Новини за день 20 Грудня 2023

У Львові відбулось розширене засідання Координаційної ради психологічної служби системи освіти Львівської області

Серед основних напрямків засідання: про проведену роботу Координаційних рад психологічної служби районів за 2023 рік; результати моніторингу закладів освіти районів щодо кадрового забезпечення практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти; забезпечення комп’ютерною технікою та приміщеннями працівників психологічної служби; планування на 2024 рік.

На Львівщині цьогоріч вже 12 сімей скористалися програмою «Власний дім»

«Власний дім» — це державна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, що передбачає надання пільгових довгострокових кредитів для будівництва, добудови, реконструкції або купівлі житла. Щоб отримати позику, потрібно жити і здійснювати будівництво в сільській місцевості, а також працювати у межах району.

Рішення МСЕК можна оскаржити

Якщо ви не згодні з рішенням, яке прийняла комісія, ви можете його оскаржити протягом одного місяця. Як і будь-які інші рішення, рішення МСЕК можна оскаржити як в досудовому порядку, так і в суді.

Перший сертифікат про походження деревини в Україні оформлено онлайн через ЕкоСистему

Ще чотири пакети документів вже подано підприємствами в електронному вигляді для отримання сертифікатів.

Знайти найближче укриття можна буде в Дії. Уряд ухвалив постанову

Українці зможуть швидко знаходити найближче безпечне місце під час повітряних тривог на інтерактивній мапі в Дії.

У селі Чорнушовичі відкрили оновлений корпус гімназії

У селі Чорнушовичі Підберізцівської громади 19 грудня відбулося урочисте відкриття оновленого корпусу гімназії.