Новини за день 7 Грудня 2023

У Львівському районі відбулась заключна районна олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій

Днями 47 учасників з 15 громад Львівського району взяли участь в заключній районній олімпіаді з інформаційно-комунікаційних технологій для учнів 8-11 класів.

Оновлено форму подання декларації

Нагадуємо, що триває кампанія декларування за 2021-2022 роки. З метою спрошення процедури заповнення декларації НАЗК вкотре оновило форму її заповнення.

Укрзалізниця запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовців

Купувати квитки на поїзд захисникам та захисницям стане зручніше.

Стартував обмін додаткових 5 LED-ламп для пенсіонерів

З 5 грудня у всіх сільських відділеннях Укрпошти, крім Київщини, стартував обмін додаткових 5 LED-ламп для пенсіонерів!

В Сокільниках відбулося урочисте відкриття дитячого садка

У День Святого Миколая в Сокільниках відчинив свої двері новий дитячий садок – безпечний, сучасний та інтерактивний простір, де зростатиме не одне покоління маленьких українців.