Новини за день 18 Грудня 2023

Компенсаційні виплати працедавцям: як працюють програми на Львівщині

Окрім добору персоналу, організації громадських робіт і професійного навчання на замовлення працедавців, підтримки підприємницьких ініціатив шляхом реалізації урядового проєкту «єРобота», Львівська обласна служба зайнятості надає суб’єктам господарювання низку компенсацій у разі забезпечення роботою за скеруванням служби зайнятості безробітних певних категорій.

Які соціальні виплати передбачені для одиноких батьків?

Одинока мати чи батько мають право на грошову допомогу від держави на утримання дитини. Про яку суму йдеться, та як її отримати – розповідаємо нижче.

Комунікаційна податкова платформа – допомога бізнесу у вирішенні проблемних питань

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що для оперативного зворотного зв’язку з платниками  податків працює Комунікаційна податкова платформа.

Консультації із застосування РРО/ПРРО та з інших питань оподаткування надають фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ

Під час зустрічі з платниками податків працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області фахово роз’яснюють новації податкового законодавства, зокрема, щодо Закону №3219. Наголошують на необхідності застосування фізичними особами підприємцями II-IV груп РРО або ПРРО у разі здійснення розрахунків з покупцями за готівку та нагадують, що відновлено застосування штрафних санкцій за порушення законодавства щодо […]

Якісні консультації надають платникам у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Нещодавно начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів зустріч щодо подання звітності в електронному вигляді, під час якої платники отримали як теоретичні знання, так і практичний досвід, у тому числі щодо заповнення звітності в електронному вигляді з метою реалізації права на отримання податкової знижки.

Що ви втрачаєте, працюючи без укладення трудового договору?

На це запитання заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що незадекларована праця – це не тільки порушення закону, а й втрата прав і гарантій для працівників.

Інформуємо про правила поведінки у захисних спорудах цивільного захисту

Заповнення захисних споруд проводиться за сигналами оповіщення цивільного захисту. Для швидкого заповнення захисної споруди особи, що укриваються, повинні заздалегідь вивчити маршрути руху. Напрямок руху до захисних споруд від місць масового перебування людей місцева влада (керівництво об’єкту господарювання) повинна зазначити покажчиками маршруту руху, вивішеними чи намальованими на видимих місцях.

Відбувся ІІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді Т. Шевченка

Днями у Львівській РВА відбувся ІІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти нашого району у 2023-2024 навчальному році.

Як забезпечити безпеку дітей в мережі Інтернет

Проблема безпеки дітей в мережі Інтернет вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро.