Новини за день 27 Грудня 2023

Про районний бюджет Львівського району на 2023 рік

Цікаві вакансії Львівщини

Мова буде йти не про збирачів черв’яків, розправлячів подушок, продавців мрій чи живих манекенів. Зовсім ні! Ми зібрали для вас перелік реальних у Львівській області вакансій, які трапляються не так часто.

З 27 грудня розпочинається виплата компенсацій тим українцям, чиє житло зруйнували росіяни

Тепер кожен, хто вже отримав житловий сертифікат, через застосунок Дія може забронювати кошти для купівлі будинку або квартири.

💻Презентовано тизер єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та сімейне виховання дітей: https://dity.gov.ua. Повноцінний запуск якого відбудеться вже на початку 2024 року.

Поширені питання щодо автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги

Продовжуємо відповідати на поширенні запитання від волонтерських організацій щодо особливостей роботи Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги.