Новини за день 12 Грудня 2023

Запрошуємо взяти участь у заходах Тижня енергоефективності

З 11 по 15 грудня 2023 року проходитиме “Тиждень енергоефективності”.

Важливе за тиждень, що минув

Начальниця Львівської РВА Христина Замула про ключові події у Львівському районі.

Наставництво над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Наставництво – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомоги та індивідуальної підтримки, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Скільки страхового стажу необхідно для пенсії за віком у 2024 році?

Кожен українець і українка може вийти на пенсію після того, як йому або їй виповниться 60 років.

У Львівському районі успішно завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році

Олімпіади відбувалися з 4 листопада до 3 грудня 2023 року. Всього проведено 15 предметних олімпіад, в тому числі одна – дистанційно (ІКТ). На участь в олімпіаді з іспанської мови та астрономії заявки не поступали.