Новини за день 6 Січня 2022

В Україні вводять бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

За поступленнями до загального фонду держбюджету Львівщина забезпечила приріст на 35,8 %

У 2021 році Львівщила сплатила до державного бюджету податків на суму 53,4 млрд грн. Це на 12,6 млрд грн більше порівняно з надходженнями 2020 року. Таким чином відсоток зростання найвищий за останні шість років – 30,8.

Піклування про землю та підвищення врожайності: в області розповіли про технологію виробництва органічної продукції

На базі Національного лісотехнічного університету України науковці вже давно розробляють винаходи, здатні підвищувати екологічну безпеку продуктів харчування та навколишнього середовища.

Мистецькі колективи привітали працівників Львівської ОДА з прийдешнім Різдвом Христовим

З колядками та віншуваннями завітали сьогодні у Львівську облдержадміністрацію мистецькі колективи Львівщини.

Аграріїв запрошують взяти участь у земельних аукціонах

13 січня відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

За минулу добу щеплення від ковіду отримали 7603 жителі області

На Львівщині за вчора, 5 січня, щеплення від ковіду отримали 7603 оcоби (з них – 1610 людей отримали першу дозу вакцини, 5925 – другу дозу, 68 – бустерну дозу).

Вчора на Львівщині зафіксували 400 нових випадків COVID-19. Госпіталізували 92 особи

За попередню добу, 5 січня, у Львівській області провели 1437  досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 400 людей.

У межах програми Президента України “Велике будівництво” побудовано школу в смт Гніздичів

У новій школі будуть навчатися понад 400 дітей.

Велике будівництво: збудовано амбулаторію у селі Ямпіль

Близько 3000 мешканців сіл Ямполя, Гамаліївки та Кам’янополя отримали доступ до кваліфікованих та якісних медичних послуг.