Новини за день 30 Січня 2022

Вероніка Шевчик стала чемпіонкою України з біатлону серед юніорів

Другий день чемпіонату України з біатлону серед серед юніорів та юніорок, 28 січня, приніс друге золото до скарбнички медалей Львівщини. На цей раз титул чемпіонки зуміла вибороти Вероніка Шевчик. Спортсменка є вихованкою Львівського обласного центру олімпійської підготовки у Новояворівську.

Санкарі Львівщини – у десятці найкращих на юніорському чемпіонаті світу

У Німеччині учора 29 січня завершився чемпіонат світу серед юніорів з санного спорту. У складі національної збірної успішно виступили і представники Львівщини.

Львівський академічний театр «Воскресіння» представив репертуар на лютий

У лютому Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на комедії та прем’єру музичної феєрії.

За минулу добу щеплення від ковіду отримали 1943 мешканці області

На Львівщині за вчора, 29 січня, щеплення від ковіду отримали 1943 оcоби (з них – 747 осіб отримали першу дозу вакцини, 686 – другу дозу,  0 – додаткову дозу, 510 – бустерну дозу).

Вчора на Львівщині зафіксували 3043 нових випадки Covid-19. Госпіталізували 192 особи

За попередню добу у Львівській області провели 4266 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 3043-х осіб.