Новини за день 5 Січня 2022

У Дрогобичі відкрили сучасний ЦНАП: надаватимуть понад 400 послуг

Сьогодні, 5 січня, у Дрогобицькій територіальній громаді дали старт роботі нового сучасного Дія Центру «Документ-Сервіс Дрогобич». Тут мешканці зможуть отримати понад 400 адміністративних послуг.

“Надходження до бюджету області у 2021 році зросли на 22,5%”, – Іван Собко

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, план надходження податків і платежів до бюджету Львівщини перевиконали на 715 млн грн або на 3,5 %. Окрім того, у порівнянні з 2020 роком, надходження до бюджету області зросли на 3,8 млрд грн або на 22,5 %. По обласному бюджету досягнуто перевиконання плану на 155 млн грн […]

Створення сил територіальної оборони на Львівщині: Збройні Сили запрошують на службу за контрактом

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України “Про основи національного спротиву». Важливою його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву.

Набув чинності закон, що сприятиме розвитку виноградарства та садівництва в Україні

Учора, 4 січня, Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» № 1989-ІХ, ухвалений Верховною Радою України 17 грудня 2021 року.

У Мостиськах триває реконструкція парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва

В межах Програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 рр. розпочато реалізацію проєкту «Реконструкція парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. Т.Шевченка» по вул. Т. Шевченка, 31а в м. Мостиська Львівської області».

68 громад перевиконали план надходження податків до загального фонду бюджету області

У 2021 році план надходження податків до загального фонду бюджету перевиконали 68 територіальних громадах області. Не забезпечили виконання п’ять громад – Великомостівська, Добротвірська, Моршинська, Самбірська і Стрілківська.

Мешканців Львівщини запрошують на Перший різдвяний фестиваль органної та камерної музики «Dona nobis pacem»

З 24 грудня до 19 січня у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна, 1) триває Перший різдвяний фестиваль органної та камерної музики «Dona nobis pacem» («Даруй нам мир»). Головний лейтмотив фестивалю – спільна молитва за мир, як найбільше благо.

Завершено реконструкцію та будівництво НВК (перша черга) у селі Підберізці

Оновлення будівлі та будівництво було здійснене в рамках програми Велике Будівництво.

Стартував прийом звітів від водокористувачів області за 2021 рік

З 01 січня 2022 року розпочали прийом звітів про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік від водокористувачів Львівської області. Про це інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Вісім громад області візьмуть участь в експериментальному проєкті з питань організації соціальної роботи

Вісім територіальних громад Львівської області визначили учасниками експериментального проєкту з питань організації соціальної роботи. Про це йдеться в Законі Міністерства соцполітики.