Новини за день 4 Січня 2022

Інформація щодо стану вакцинації

За вихідні у Львівському районі, в тому числі у місті Львові, вакциновано 727 осіб від COVID-19.

Президент підписав закон, що сприятиме розвитку виноградарства та садівництва в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» № 1989-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 грудня 2021 року.

На Львівщині торік на 6% зросли обсяги промислової продукції

Обсяг промислової продукції в області у січні–листопаді минулого року зріс на 6%. Інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Україна вводить бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком 60+

Відповідний наказ підписав за рекомендацією Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Ринок землі на Львівщині: область продовжує лідирувати за вартістю земельних часток

З моменту відкриття ринку землі, а саме з 1 липня цього року, Львівська область вкотре підтверджує статус однієї з найдорожчих областей України за вартістю земельних часток (паїв).

Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області з 4 по 9 січня 2021 року

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 22 центри масової вакцинації населення від Covid-19 у 12-ти містах.

У Червоноградському районі знайшли нові артефакти часів Римської імперії

Археологи виявили нові сенсаційні знахідки часів Римської імперії поблизу с. Карів Червоноградського району.

До уваги аграріїв: 11 січня відбудуться земельні електронні аукціони

11 січня відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

”Третя хвиля COVID-19 затихає, але штам “Омікрон” може стати збудником нової хвилі захворювання”, – Надія Рудницька

Львівський центр легеневого здоров’я заповнений на 50%. У переважної кількості пацієнтів стаціонару перебіг хвороби є середньої важкості або важким. Такі пацієнти потребують інтенсивної медикаментозної терапії.

«У «жовтій» зоні продовжують діяти обмеження для невакцинованих», – Олег Когут

Обмежувальні заходи, які діяли під час перебування Львівщини в «червоній зоні епіднебезпеки, діють і зараз під час «жовтої» зони. Тому люди без хоча би однієї дози вакцини не зможуть потрапити в заклади громадського харчування, відвідувати громадські заходи тощо.