Новини за день 17 Січня 2022

Керівники обласних медичних закладів розповіли про плани роботи на 2022 рік

Під час наради у Львівській облдержадміністрації з заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком та директором департаменту охорони здоров’я адміністрації Орестом Чемерисом керівники обласних медичних закладів поділилися планами роботи очолюваних ними закладів на 2022 рік, та розповіли про проблемні питання, що потребують оперативного вирішення.

«Керівники мають генерувати рішення, які сприятимуть розвитку закладів», – Іван Собко під час наради з керівниками обласних медичних установ

Держава дала можливість регіональній місцевій владі формувати стратегію розвитку медицини в області і допомагає у розвитку. У свою чергу керівники обласних закладів повинні ініціювати управлінські рішення, які дозволять закладам бути кращими і розвиватися.

МОЗ спростило доступ підлітків до вакцинації від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України скасувало вимогу про обов’язкову наявність усіх рутинних щеплень для вакцинації дітей від 12 років проти COVID-19. Про це йдеться у наказі № 64 від 13.01.2022.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області з 17 по 23 січня 2022 року

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 26 центрів масової вакцинації населення від Covid-19 у 15-ти містах.

Майже 100 тисяч українців отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 – нарада під головуванням Президента

В Україні лише нещодавно дозволили введення бустерної дози вакцини проти COVID-19, але вже майже 100 тис. громадян отримали третє щеплення. Про це йшлося на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу, яка відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Мінекономіки: Українці витратили вже 1,5 млрд грн за програмою єПідтримка

З початку запуску програми єПідтримка понад 7,2 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн. За чотири тижні дії програми громадянам вже виплачено майже 7 млрд грн. Майже 1,5 млрд грн з отриманих коштів українці вже витратили.

Громадськість інформують про оновлений план проведення консультацій

Щороку у Львівській облдержадміністрації затверджують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю з метою налагодження ефективного діалогу з громадськістю щодо вирішення важливих питань регіону.

Наступного тижня відбудуться електронні аукціони з продажу прав оренди землі

У вівторок, 25 січня, відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Мінцифри: Понад 90% молоді хоче отримувати всі адмінпослуги в ЦНАП

92,3% українців хотіли б отримувати всі адмінпослуги в єдиному просторі — у ЦНАП. Про це свідчать результати соцопитування молоді U-Report та Unicef за липень-серпень 2021 року.

Міжвідомчі робочі групи при РДА розпочали роз’яснювальну роботу щодо мораторію на російськомовний культурний продукт

У 2018 році за рішенням Львівської обласної ради встановили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.