Новини за день 7 Січня 2022

За минулу добу щеплення від ковіду отримали 2268 жителів області

На Львівщині за вчора, 6 січня, щеплення від ковіду отримали 2268 оcоби (з них – 595 людей отримали першу дозу вакцини, 1645 – другу, 2 – додаткову, 26 – бустерну дозу).

Вчора на Львівщині зафіксували майже 500 нових випадків COVID-19. Госпіталізували 76 осіб

За попередню добу, 6 січня, у Львівській області провели 1541 дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 494 людей.

З Різдвом Христовим!

Шановні мешканці Львівського району! Від щирого серця вітаю Вас зі святом Різдва Христового. У цей день на небі з’явилась Вифлеємська зірка і світлом своїм осяяла наші душі. Ця велична подія ознаменувала собою народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.