Новини за день 10 Січня 2022

Пластикові прозорі «маски» не є засобом індивідуального захисту – МОЗ

Тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі предмети не мають – інформують у МОЗ.

Кабмін розпочав прийом заявок на присудження премій за особливі досягнення молоді у розбудові України

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премію присуджують особам до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

В області підбили підсумки роботи лісових господарств за 2021 рік

В межах реалізації програми Президента «Зелена країна» у 2021 році та Акції Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» в осінній період  на Львівщині висадили 3,5 млн дерев. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області з 10 по 16 січня 2022 року

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 23 центри масової вакцинації населення від Covid-19 у 12-ти містах.

Президент поставив уряду завдання розробити програму виплати 1 тис. грн неповнолітнім, які вакцинувалися від COVID-19

Президент України Володимир Зеленський під час селекторної наради поставивКабінету Міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тис. грн у межах програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

На оновлених об’єктах спортивної інфраструктури Львівщини зможуть займатись понад 18 тисяч людей

У 2021 році на Львівщині тривала робота на семи масштабних об’єктах спортивної інфраструктури. Три об’єкти вже відкрили. Ще два готові на 80%. Значна частина робіт на об’єктах співфінансувалась у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Борг по непідприємницьких податках не є підставою для анулювання реєстрації платника єдиного податку – ДПС

Борг фізичної особи з земельного податку, податку на нерухоме майно, який є ФОП – єдиноподатником, не є підставою для анулювання реєстрації платника ЄП. Про це інформують в Головному управлінні Державної податкової служби України у Львівській області.

Українці вже отримали понад 6 млрд гривень за програмою єПідтримка

З початку запуску програми єПідтримка понад 6,7 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн. За три тижні дії програми громадянам вже виплатили майже 6,4 млрд грн. Понад 1 млрд грн з отриманих коштів українці вже витратили.

ДСНС України закликає громадян дотримуватись правил безпеки на льоду

В усіх регіонах країни рятувальники проводять попереджувальну роботу, аби запобігти нещасним випадкам на водоймах у зимовий період. Та попри численні застереження, люди продовжують наражати свої життя на небезпеку. Хтось це робить заради кількох рибин.

Триває прийом заявок на участь у грантовій програмі «Культура без бар’єрів»

17 січня о 18:00 за київським часом спливає термін подачі проєктних заявок на грантову програму «Культура без бар’єрів», яку розробили у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.