Новини за день 11 Січня 2022

Триває будівництво нового гуртожитку для студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка

В рамках Програми Президента “Велике Будівництво” продовжується будівництво нового гуртожитку для студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Львівщина отримала п’ять тисяч доз вакцини «Moderna»

Сьогодні в область прибула чергова партія мРНК-вакцини, розробленої фармацевтичною компанією «Moderna» спільно з Центром досліджень вакцин при Національному інституті алергії та інфекційних хвороб (США).

Мінцифри: Понад 7 тисяч державних закладів надаватимуть українцям сервіс за новими стандартами

Мінцифри затвердило наказ, що запроваджує єдині стандарти якості державного сервісу. Відтепер понад 7 тисяч держорганів, що надають послуги українцям, відповідатимуть новим вимогам. Вони забезпечать високий рівень сервісу та рівні умови для всіх груп населення.

Львівщина входить до п’ятірки лідерів з економії бюджетних коштів у системі «Prozorro»

У 2021 за допомогою електронної системи здійснення закупівель «Prozorro» замовники Львівщини зекономили більше 2,6 млрд гривень, з яких 2,34 млрд – зекономили за рахунок тендерних процедур та 260 млн гривень – за рахунок допорогових/спрощених закупівель. Таким чином, за підсумками року Львівщина входить до п’ятірки лідерів з економії бюджетних коштів.

У межах програми Президента України “Велике будівництво” побудовано медичну амбулаторію в с. Муроване

Мешканці громади отримали доступ до кваліфікованих та якісних медичних послуг.

Медики, комунальники та місцеві урядовці мають щепитися від COVID-19 до 31 січня

31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

У Львівському перинатальному центрі проведуть благодійний аукціон для збору коштів на реанімобіль

28 січня у Львівському перинатальному центрі по вул. Дж. Вашингтона, 6, відбудеться аукціон творів мистецтва. Метою заходу є збір коштів на реанімобіль, що дозволить транспортування немовлят з віддалених районів. Організатором аукціону є Опікунська рада Львівського перинатального центру.

Велике будівництво: триває реконструкція Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької

До вашої уваги відеозвіт:

Конкурс проєктів регіонального розвитку обговорять цього тижня під час навчального онлайн-семінару

У четвер, 13 січня, департамент економічної політики облдержадміністрації проведе навчальний Zoom-семінар щодо умов проведення Конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2022 рік. Час семінару – 12:00 год.

”Кожен другий пацієнт є кисневозалежним”, – Людмила Гринів

Теперішня мутація коронавірусу характеризується відсутністю втрати смаку та нюху в осіб, які захворіли, що робить розпізнавання вірусу важчим. Про це повідомила під час брифінгу лікарка-інфекціоністка Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Людмила Гринів.