Новини за день 6 Грудня 2022

Майже 700 людей з інвалідністю отримали роботу на Львівщині

У січні-листопаді цього року роботу за сприяння фахівців Львівської обласної служби зайнятості знайшли 695 краян з інвалідністю.

Стан функціонування «Пунктів незламності» обговорили з представниками територіальних громад району

Сьогодні у Львівській РВА під час ZOOM-наради розглянули ряд питань, зокрема: забезпеченість пунктів необхідним обладнанням, стан поінформованості мешканців щодо місць розташування пунктів.

Вічна пам’ять полеглим українським Героям! Пам‘ятаємо про подвиг кожного

Завжди незламні!

Розповідаємо, як увімкнути режим інкогніто у різних браузерах

Як увімкнути режим інкогніто у браузері Chrome?

Як надати собі допомогу у випадку ознак ГРВІ

Гострі респіраторні інфекції – велика група інфекцій, що можуть бути спричинені бактеріями або вірусами. У більшості випадків сезонні хвороби є вірусними інфекціями (ГРВІ). Залежно від збудника вони мають різні ознаки і прояви, проте зазвичай захворювання розвивається поступово, його супроводжує відчуття «розбитості» та загального нездужання, нежить, біль у горлі тощо.