Новини за день 7 Грудня 2022

Українська хустка – символ багатовікової культурної історії, невмирущих традицій і прадавній оберіг жіноцтва України

Хустка супроводжувала людину на всіх важливих етапах життя: під час народження, хрестин, заручин, весіль, поховання та поминання.

Служба у справах дітей інформує

Відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації з начальниками служб у справах дітей Солонківської та Великолюбінської територіальних громад району.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

«Гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ: коротко про актуальне

Своєчасна сплата місцевих податків і зборів, діяльність бізнесу в час війни, інші податкові новації обговорили нещодавно учасники телефонного сеансу «гаряча лінія». Цього разу на запитання платників відповідала заступник начальника Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка.

Щодо проведення процедури припинення юридичних осіб

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022

Про зняття обмежень у проведенні документальних перевірок

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що 24.11.2022 року набрав чинності Закон України від 03 листопада 2022 року № 2719-IX

Чи застосовувати РРО/ПРРО при реалізації товарів, робіт (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою QR-коду

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Спроможна громада – основа сильної держави

Саме місцеве самоврядування – працівники рад, депутати різних рівнів – творять майбутнє територіальних громад, відстоюють інтереси мешканців і дбають про їхній добробут.

Львівський геріатричний пансіонат та Грушківський психоневрологічний інтернат отримали генератори потужністю 100 кВт

Чотири соціальні заклади Львівщини, де перебувають старші люди, особи з інвалідністю та діти без батьків, отримали генератори від Мальтійська служба допомоги.