Новини за день 21 Грудня 2022

Презентація посібника «Методичні рекомендації щодо міжнародного муніципального партнерства»

Тема міжмуніципального партнерства і співпраці громад різних країн є перспективною, особливо у ці дні — збройної агресії росії проти України.  Тому наразі виникла потреба розвивати міжнародне муніципальне партнерство. Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода під час презентації посібника «Методичні рекомендації щодо міжнародного муніципального партнерства».

Львівська РВА закликає бути обережними з туристичними плитами та газовими балонами до них

Через ракетні обстріли росіянами об’єктів критичної інфраструктури українці змушені пристосовуватись до тимчасової відсутності електроенергії та шукати альтернативні джерела для опалення і приготування їжі.

До Дня Святого Миколая разом із Ukrainian Angels Foundation передали центру чотири ноутбуки,

Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр у Великому Любіні КЗ ЛОР ” Великолюбінський навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів” – один із найбільших комунальних закладів такого профілю у Львівському районі.

Cпільно із Ukrainian Angels Foundation передали діткам, яких виховує подружжя, ноутбук

Кожній дитині потрібна сім`я

Виробники ягід, овочів та продуктів аквакультури зі Львівщини зможуть отримати інвестиційну грантову підтримку від ФАО та ЄС

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинає грантову програму, у межах якої проведе ознайомчий вебінар на тему: «Грантова підтримка для мікро- та малих виробників аграрної продукції» для малих та мікровиробників.

Отримайте пільговий кредит від держави на нове житло. Нова послуга у застосунку Дія – єОселя

Через війну багато українців втратили житло або ж їхні домівки постраждали від російських атак. Ми розробили технічну частину послуги єОселя, щоб українці мали змогу придбати нове житло за вигідними умовами.

Нагадуємо, що у громадах Львівського району облаштували 83 Пункти Незламності

З них 15 – у Львові.