Новини за день 5 Грудня 2022

Служба у справах дітей інформує

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» начальник служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації взяла участь у засіданні круглого столу «Міжвідомча взаємодія суб’єктів у сфері запобігання та протидії», який відбувся у Давидівській сільській раді.

Кампанія одноразового добровільного декларування: перевірка джерел отримання декларантом доходів податковою не проводиться

Кам’янка-Бузька ДПІ нагадує, що відповідно до п. 13 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення»

Електронні ключі можна отримати дистанційно

У Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформують, що в умовах дії воєнного стану програмно-технічний комплекс кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

Для користувачів ПРРО

У Головному управлінні ДПС України нагадують користувачам ПРРО, що на сайті Державної податкової служби України розміщені керівництва користувачів безкоштовного програмного рішення ДПС

Центри обслуговування платників Львівщини працюють у штатному режимі

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що під час воєнного стану протягом останніх тижнів в окремих центрах обслуговування платників податків Львівської області періодично виникають перебої з постачання електроенергії.

Щодо проведення процедури припинення юридичних осіб

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  повідомляє, що у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

Мова має значення!

Саме під час війни нам треба змінити підхід до тієї зброї ворога, яка протягом усіх років нашої незалежності працювала на розкол українського суспільства. Мовне питання має бути нарешті закрите.

Міжнародний день волонтерів

Люди, для яких немає нічого неможливого.

Головне за тиждень

У Львівському районі, як і по всій країні, надалі діють