Новини за день 2 Грудня 2022

Головне за добу

Було сповіщення про активність ворожої авіації.

Львівський район готовий до обслуговування доріг у зимовий період

Зважаючи на те, що у районі є важливі логістичні шляхи до країн Євросоюзу, та задля комфорту і безпеки мешканців дорожні служби у громадах достатньо забезпечені снігорозчищувальною технікою та необхідними інструментами.

Чому потрібно розмовляти українською: 10 вагомих причин

1.Українська мова має багатовікову історію та належить до наймилозвучніших в усьому світі. Окрім того, розмовляючи українською Ви матимете особливий шарм, адже російською може говорити практично кожен житель нашої країни, а от вишуканою українською – одиниці.

Об’єднуємо зусилля заради комфорту та безпеки громадян

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть кошти на ремонт ділянки автомобільної дороги загального державного значення М09 Львів-Рава-Руська

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

Як уберегтися від отруєння чадним газом

Поради від Міністерства охорони здоров‘я, які можуть стати в нагоді та навіть врятувати життя.