Новини за день 14 Грудня 2022

В Україні розширюють можливості діагностики туберкульозу у дітей

Рік тому у 12 областях розпочалося впровадження пілотного проєкту щодо розширення тестування дітей для виявлення туберкульозу на платформі GeneXpert – і вже є перші результати. «Пілот» втілюється за сприяння проєкту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» та фахівців організації РАТH.

Верховна Рада прийняла Закон про е-ідентифікацію та е-довірчі послуги

1 грудня Верховна Рада прийняла Закон ( проєкт № 6173 ) про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементацію законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації.

Повідомлення про громадське обговорення проекту рішення про районний бюджет Львівського району на 2023 рік

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розроблено проект наказу про районний бюджет Львівського району на 2023 рік з додатками.

Уряд затвердив Порядок застосування національних стандартів для будівельної продукції, що надається на ринку та не охоплюється або не повністю охоплюється національними стандартами для цілей застосування Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку». Відповіднапостанова опублікована на Урядовому порталі.

Проєкти рішень про районний бюджет за 2023 рік

Проєкт рішення про районний бюджет на 2023 рік

ПОНАД 16 ТИСЯЧ КЛІЄНТІВ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ РОБОТОЮ

У січні-листопаді поточного року соціальними послугами обласної служби зайнятості щодо пошуку роботи скористалися 48,6 тис. осіб, зокрема – 40,2 тис. зареєстрованих безробітних.

Відбулася колегія Львівської районної військової адміністрації

Зокрема, під час засідання йшлося про:

Психосоціальна підтримка та перша психологічна допомога

Благополуччя. Соціальне та емоційне навчання» – тема тренінгу для освітян та представників структурних підрозділів з питань освіти органів державної влади та місцевого самоврядування області, який відбувся 12-13 грудня у Львові.

Служба у справах дітей інформує

Відбулася робоча зустріч працівників служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації з в.о.начальника служби у справах дітей Глинянської міської ради.

Нагадуємо, що у громадах Львівського району облаштували 83 Пункти Незламності

Зокрема, 15 з них – у Львові.