Новини за день 29 Грудня 2022

Незабаром отримати витяг про несудимість можна буде в кілька кліків у застосунку Дія

Долучайтеся до запису на бета-тест за посиланням. Витяг про несудимість – один з найпопулярніших документів серед українців.

Представники архівного управління Львівської РВА взяли участь в обласній колегії щодо підсумків роботи у 2022 році

Підсумки року – це лише про тверді досягнення. 29 грудня 2022 року в стінах Державного архіву Львівської області відбулася колегія за присутністю працівників архіву та начальників архівних відділів районних державних адміністрацій.

Правила пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят

З наближенням Новорічних і Різдвяних свят слід пам’ятати про заходи пожежної безпеки в побуті. Встановлюючи ялинку, неухильно дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки: