Новини за день 19 Грудня 2022

У Кам’янка-Бузькій ДПІ податківці та платники обговорили податкові новації

Чергова зустріч податківців із платниками податків нещодавно відбулася в Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області.

Коли платити суму недоплати при поданні уточнення з одноразового (спеціального) декларування

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення»

Готівкове обмеження у розрахунках із платіжними картками

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до п. 6 розд. ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні

Щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 16 листопада 2022 року № 2747-ІХ

Одне бажання на всіх – Перемога

Впевнені, що у цю чарівну ніч, коли світом мандрував Святий Чудотворець Миколай, українці у своїх молитвах просили заступництва для відважних і незламних воїнів ЗСУ, якнайшвидшого переможного миру та щасливого майбутнього для наших дітей.

Дві громади у Львівському районі отримали нові «школярики»

Автобуси передали у Городоцьку та Солонківську громади.

Головне за добу

Сповіщень про загрозу ракетних ударів не було. На Львівщині спокійно.

День Святого Миколая – одне з найочікуваніших свят, що асоціюється з сюрпризами та подарунками

Напередодні, з нагоди свята, за сприяння Служби у справах дітей Львівської ОВА та Львівської РВА, у Львівській національній філармонії відбулась благодійна акція «Подаруй дитині свято».