Новини за день 16 Червня 2022

Звіт про виконання районного бюджету за січень-травень 2022 року

Звіт про виконання районного бюджету за січень-травень 2022 року.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку росіяни обстріляли з артилерії райони населених пунктів Леонівка та Бачівськ. На Слобожанському напрямку противник перегруповує війська для нарощування наступу.

Школи Львівського району отримали рекомендації про підготовку до нового навчального року

Для безпечного відновлення занять у навчальних закладах необхідно переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки для проживання вимушено переселених українців, які зараз тимчасово проживають у закладах освіти.

Львівська районна військова адміністрація інформує про небезпеку від укусу кліщів

Щороку із настанням тепла і пробудженням рослин активізуються кліщі. Ці небезпечні для людей і тварин істоти найбільш активні у квітні–червні та серпні–жовтні.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках триває інженерне обладнання позицій у прикордонних районах Брестської області республіки білорусь. З 14 по 16 червня відбувалися командно-штабні навчання з військовими частинами тилового забезпечення.