Новини за день 23 Червня 2022

Нагадуємо мешканцям правила пожежної та техногенної безпеки під час жнив

Треба мати велику силу волі та непереборне почуття справедливості, аби відстоювати державні інтереси та працювати заради добробуту своєї країни

Вітаємо з професійним святом колег-держслужбовців, на плечах яких сьогодні – особлива відповідальність. На початку повномасштабної війни державні службовці гідно прийняли усі виклики та досі потужно тримають свій фронт, забезпечуючи роботу держави та дбаючи про громадян.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Противник захопив населені пункти Лоскутівка, Рай-Олександрівка. Здійснює штурм для встановлення контролю над Сиротиним. Готується до форсування річки Сіверський Донець.

23 червня – Міжнародний Олімпійський День

Його започаткували згідно із рішенням Міжнародного олімпійського комітету від січня 1948 року під час 42 сесії МОК у Санкт-Мориці.