Новини за день 20 Червня 2022

Висока якість медичних послуг – це комфорт і безпека пацієнтів (+ВІДЕО)

Попри війну разом із іноземними друзями дбаємо про те, аби і мешканці наших громад, і вимушено переселені українці, які мешкають зараз у містах і селах Львівського району, мали якісний доступ до необхідних медичних послуг.

Свято боротьби на Сихові: 18 червня на площі біля школи №98 відбулися показові виступи з вільної боротьби

Відтак, срібна призерка Європейських Ігор МСМК Тетяна Борисенко (Лавренчук) показала майстер-клас, аби заохотити дітей займатися цим видом спорту.

У Новояричівську громаду передали машину швидкої допомоги

Автомобіль надала компанія Polski Komitet Narodowy EPAL (Республіка Польща) у співпраці із підприємцем Олегом Дунцем.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Бахмутському напрямку ворог завдав авіаудару поблизу Яковлівки та ракетних ударів неподалік Травневого, Доломітного, Зайцевого та Нью-Йорка.