Новини за день 28 Червня 2022

Сьогодні у центрі Львова сини та доньки з різних куточків України з пазликів зібрали карту нашої суверенної держави

Зробили це символічно – до Дня Конституції, у якій задекларовані найбільші цінності українців: свобода, рівність, територіальна цілісність, незалежність.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках збройні сили республіки білорусь здійснюють планове тренування зі зв’язку з залученням вузлів звʼязку пунктів управління.

Конституція України — це свідчення нашої державності, суверенності і незалежності, демократичної, соціальної та правової держави

В основному законі нашої країни задекларований єдиний курс України: європейський та євроатлантичний. Він захищає найбільші соціальні цінності — життя і здоров’я, честь та гідність, недоторканність та безпеку.

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках триває нарощування системи інженерного обладнання оборонних позицій у прикордонних районах Брестської області. Із 28 червня по 16 липня у Жлобинському районі Гомельської області заплановані військові збори з військовозобов’язаними.

Єдині – Непереможні

Усіх українців, від заходу до сходу, з півночі до півдня, об’єднує найважливіша спільна мета – ПЕРЕМОГА, та любов до України.