Новини за день 18 Червня 2022

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку рф демонструє присутність своїх військ в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

У громадах Львівської області працюватиме Робоча група з медико-психосоціальної допомоги на чолі з Галиною Бордун

Львівська обласна державна адміністрація важливо шукати рішення спільно з мешканцями громад, тому на такі зустрічі запрошують місцеву владу, духовенство, волонтерів, приватних підприємців, благодійні організації, активних представників інших сфер та вимушених переселенців (у Новояворівську до обговорення долучилися представники БФ «Рокада»).

Розмовляймо українською: у Львівській області організували мовні курси для вимушено переселених осіб

Приєднатися можна як онлайн, так і наживо. Перелік та контакти мовних курсі Львівське обласне товариство «ПРОСВІТА» ім. Т. Шевченка: заняття відбуваються двічі на тиждень за адресою: м. Львів, вул. Друкарська, 6 Контактні телефони: +38 067 144 76 81, +38 097 436 72 21, +38 067 455 73 54;

Оперативна інформація станом на 06.00 18.06.2022 щодо російського вторгнення

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація суттєвих змін немає.

Плетіння маскувальних сіток для бійців: у середу, 22 червня, Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА запрошує мешканців Львівщини взяти участь в акції плетіння маскувальних сіток

Це вже друга акція плетіння сіток, що відбудеться у Львові. Початок акції: 12:00 год. Місце: парк «На Валах», м. Львів, вул. Винниченка, 18 біля Львівської обласної військової адміністрації.

Учасники бойових дій та члени їхніх сімей, які є внутрішньо переміщеними особами, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів для свого бізнесу

Для забезпечення підтримки ветеранів та членів їхніх сімей, реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти в Україні заснували Український ветеранський фонд.