Новини за день 17 Червня 2022

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розпорядження за ЧЕРВЕНЬ 2022 року

План роботи Львівської райдержадміністрації Львівської області на 2022 рік та план роботи на перший квартал 2022 року

ІНФОРМАЦІЯ про розгляд звернень громадян,що надійшли на «Гарячу лінію «112» за період 01.01.2022 до 31.03.2022

За період з 01.01.2022 по 31.03.2022 до Львівської районної державної адміністрації скеровано 77 звернень громадян, які звернулись на «Гарячу лінію «112».

Через бойові дії в країні однією із основних проблем місцевих рад став дефіцит бюджету

Відтак, спільно із головами міських, селищних і сільських рад напрацьовуємо варіанти наповнення бюджету. Сьогодні обговорили пріоритети роботи із головою Солонківська Отг. Окрім бюджету, у громаді необхідно зробити каналізування.

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках без змін.

Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

Про це повідомила на пресконференції Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Що посіємо – те й пожнем

Сьогодні українські фермери становлять основу господарської галузі країни, адже в умовах воєнного стану та ракетних загроз по всій країні вони продовжують працювати, сіяти та садити, готуючись до зими.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках війська білорусі здійснюють розвідку та обладнують позиції.