k2FtbBdWr1

Новини за день 8 Червень 2022

6268fe22c3682ae5fc102a498b61ea2c82b7acca

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує про застосування РРО/ПРРО на господарських одиницях, якщо одна з них територіально розташована в місті, а інша – на території села

Чи необхідно ФОП – платникам ЄП другої – четвертої груп застосовувати РРО та/або ПРРО на всіх господарських одиницях, якщо одна господарська одиниця територіально розташована в місті, а інша на території села?

l_photo (3)

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує : ФОП 1-ї та 2-ї груп: сплата податків в умовах воєнного стану

Єдиний податок: надано право не сплачувати єдиний податок на період з 1 квітня 2022 року до припинення воєнного стану на території України.

l_photo (2)

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує : ФОП 1-ша та 2-га група: звітність на час воєнного стану

Звітність по єдиному податку: Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої груп є календарний рік.

photo (4)

Кам’янка-Бузька ДПІ повідомляє про активи щодо яких не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Звертаємо увагу, що згідно з п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, становлять:

l_photo (2)

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує : Чи має право внутрішньо переміщена особа включити до податкової знижки суму орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку)?

Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що платник ПДФО має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, фактично сплачені ним протягом звітного податкового року суми коштів, у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, фактично сплачених […]

12531

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує : ФОП на єдиному податку 2%. Як звітувати та сплачувати податок?

Податковий (звітний) період для таких ФОП дорівнює календарному місяцю.

images

Для платників єдиного податку 4 групи, які хочуть тимчасово перейти на 3 групу зі ставкою 2% й мають надміру сплачені податкові зобов’язання

Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що згідно з пп. 9.9 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України після припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України платники єдиного податку третьої групи, які на день припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України використовували особливості оподаткування, […]

photo (2)

Кам’янка-Бузька ДПІ звертає увагу : Зареєстрували офіс в квартирі – пільги по податку на нерухоме майно не буде

Відповідно до п.п. 266.4.3 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не надаються, зокрема, на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються […]

photo (3)

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує : Поставили товар на загальній системі, а кошти отримали на спецгрупі: чи буде дохід?

Згідно з п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку:

DocKalk59

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує : Поставили товар на загальній системі, а кошти отримали на спецгрупі: чи буде дохід?

Згідно з п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку: