Новини за день 9 Червня 2022

Одне із нагальних завдань в освітній галузі, згідно із розпорядженнями Міносвіти – підготовка до відновлення очного навчання з 1 вересня

Відтак, у школах громад необхідно облаштувати безпечні укриття, розселити вимушено переселених осіб, які зараз там мешкають, та забезпечити автобусами навчальні заклади.

На прикордонних пунктах пропуску у Рава-Руській громаді у 1,5 рази збільшили пропускну швидкість вантажних автомобілів

Відтак, наразі працюють над тим, аби оптимізувати проходження черг на кордоні та поліпшити прикордонну інфраструктуру – відновили активне будівництво пішого переходу на КПП «Рава-Руська».  На цьому пункті пропуску мають бути пандус, додаткові туалетні кімнати, облаштовані окремо для матерів з дітьми і осіб з інвалідністю.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не здійснював. Ситуація без суттєвих змін. Під час перевірки бойової готовності підрозділів збройних сил республіки білорусь відпрацьовують завдання боротьби з диверсійно-розвідувальними групами умовного противника.