Новини за день 19 Червня 2022

Леся Українка у сучасному мистецькому проєкті: в Унівській лаврі організували культурно-просвітницький захід для внутрішнього переселених українців

Зокрема, у програмі зустрічі були читання уривків драматичної поеми Лесі Українки «Кассандра». Однак мета проекту не лише мистецька. Організатори ініціювали захід задля підтримки людей, які вимушено переїхали у Львівську область через війну, для віднови їхнього психо-емоційного стану та, звісно – аби поширити український мистецький контент на нову авдиторію.

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках військові білорусі прикривають кордон з Україною, обладнують місцевість у Гомельській області, здійснюють радіоелектронну розвідку.

Щирі вітання фермерам із професійним святом

Вдячні усім господарникам, які під час війни продовжують працювати та шукають можливості збільшувати обсяги виробництва.

Батько – це надійна опора та захист своєї сім’ї. Він завжди підбере правильні та потрібні слова підтримки, дасть слушну пораду та зробить неможливе задля щастя своїх рідних

Сьогодні кожен український батько став міцною стіною не лише для своєї сім’ї, а й для всього народу. І щодня робить неможливе, аби українські діти більше не чули пострілів і не ховалися у підвалах від ворожих ракет.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил білорусі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.