Новини за день 15 Листопада 2022

Цієї зими маємо особливо серйозно поставитись до питання енергозбереження

Тож як вберегти тепло в оселях?

Про проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податкові новації в умовах воєнного стану»

На запитання громадян відповідала заступник начальника Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка.

ФОПам не зарахують страховий стаж без сплати ЄСВ

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що ФОП дозволено не сплачувати ЄСВ з 01.03.2022 року до закінчення воєнного стану та протягом 12 місяців після його припинення або скасування.

Коли сплачують податок на нерухомість юридичні та фізичні особи

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що юридичні особи сплачують податок на нерухомість щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, авансовими внесками, які відображаються у річній податковій декларації

Про оподаткування неприбуткових операцій з надання благодійної допомоги під час воєнного стану

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що пунктом 133.4 ст. 133 ПКУ встановлено, що не є платниками податку на прибуток підприємств неприбуткові підприємства, установи та організації у порядку та на умовах, встановлених цим пунктом.

В яких випадках декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє

Де можна скористатися цифровим паспортом вже зараз

За допомогою оновленого застосунку Дія 2.0 українці можуть отримувати доступ до своїх цифрових документів у потрібних життєвих ситуаціях у декілька кліків – при отриманні відправлення на пошті, адміністративних, фінансових, банківських послуг тощо.

Кабінет Міністрів України змінив порядок здійснення оборонних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану

Відповідну постанову «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» Уряд ухвалив на засіданні 11 листопада 2022 року.

Уряд уповноважив Фонд енергоефективності реалізовувати програми з відновлення житлових будівель

Кабінет Міністрів України уповноважив Державну установу «Фонд енергоефективності” реалізовувати програми з відновлення багатоквартирних житлових будівель, пошкоджених внаслідок бойових дій. Відповідний проєкт розпорядження, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, схвалено Урядом 11 листопада.