Новини за день 21 Листопада 2022

Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в межах спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) проєкту “Розвиток міської інфраструктури – 2”. Відповідний проєкт постанови Уряд схвалив на засіданні 15 листопада.

Термін реєстрації заяв аграріїв у ДАР на отримання державної допомоги продовжено до 30 листопада 2022 року

Усі аграрії, які не встигли попередньо подати заявку на отримання державної допомоги у ДАР, можуть зайти в особистий кабінет в ДАР і подати заявку.

Революція Гідності – це початок новітньої боротьби України за свою незалежність

Вдячні кожному Героєві сучасної України за неоціненний подвиг заради нашого майбутнього, заради демократичних цінностей і свобод, заради мирного неба над нашою країною!

Відбулася нарада з представниками Львівобленерго щодо ситуації з енергопостачанням у Львівському районі

У жовтні та листопаді енергосистема України зазнала масованих ракетних атак російських окупантів.

Вчора у Львівській РВА відбулась олімпіада з англійської мови серед учнів 8-11 класів

У Львівському районі розпочався ІІ етап ІІ туру предметної олімпіади в межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році