Новини за день 4 Листопада 2022

Обговорили необхідність швидкого залучення сільськогосподарських земель у виробництво сільськогосподарської продукції в умовах воєнного стану

Питання створення умов забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану надзвичайно важливе у цей складний час

Українці можуть проконсультуватися щодо усиновлення дитини на порталі Дія

Нова послуга дає можливість отримати онлайн-консультацію: громадяни мають змогу впевнитися чи можуть бути усиновлювачами та що необхідно доопрацювати, щоб ним стати.

Соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей

3 листопада Верховна Рада України Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №8081 про внесення зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей” щодо надання військовим відпусток під час воєнного стану.

Відбулась онлайн-зустріч на тему: «Від сегрегації до інклюзії»

Дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини.

Львівська районна військова адміністрація інформує про правила поведінки під час атаки безпілотників

Уранці, 4 листопада, сили ППО збили ворожий безпілотник «Shahed» над Львівщиною.

Безоплатні медичні послуги у випадку інсульту під час війни

Програма медичних гарантій продовжує працювати навіть під час війни.

Якщо ви отримали дві дози щеплення від коронавірусу понад рік тому, не слід розпочинати курс вакцинації заново

Потрібно просто зробити бустерне щеплення та подовжити захист від важкого перебігу хвороби.

Управління архітектури, містобудування та земельних відносин отримало ліцензію програмного комплексу SoftPRO: Містобудівний кадастр

Програмний комплекс SoftPro: Містобудівний кадастр – створений для формування та актуалізації інформаційних ресурсів містобудівного кадастру.

Розпорядження за ЛИСТОПАД 2022 року