Новини за день 8 Листопада 2022

До Всесвітнього дня якості, який щороку є у другий четвер листопада, триває Тиждень якості освіти

Складники освітнього процесу — освітнє середовище, педагогічна діяльність, система оцінювання учнів, управлінська діяльність — безпосередньо впливають на результати навчання учнів.

Особливості призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій під час дії воєнного стану

Закон України “Про військовий обов’язок і військову службу” (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 38, ст. 324 із наступними змінами)

ЦВК – 25. Історія, виклики та здобутки

13 листопада виповнюється 25 років від дня проведення першого засідання Центральної виборчої комісії. Саме ця дата і стала днем народження ЦВК, як постійно діючого незалежного колегіального державного органу. За час, що минув, Комісія пройшла шлях як власного розвитку, так і постійного вдосконалення адміністрування виборів.

Рекомендації щодо заходів безпеки в торгово-розважальних закладах під час воєнного стану

Для власників (адміністрацій) ТРЗ:

Затверджено Порядок розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них

Кабінет Міністрів України  Постановою № 1159 від 14 жовтня 2022 року затвердив Порядок розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них.