Новини за день 10 Листопада 2022

Українські зірки відверто розповіли про почуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії

Проєкт, який розробили, аби допомогти українцям долати стрес, реалізують у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської за підтримки ВООЗ.

Прийомна сім’я – це шанс для дитини-сироти та дитини

Начальник служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації Іванна Дяківнич спільно з начальником служби у справах дітей Підберізцівської сільської ради Ольгою Балою відвідали прийомну сім’ю Форись.

У Городку зібрали понад 500 тисяч гривень на броньований автомобіль для ЗСУ

Днями у Городку відбувся благодійний вечір-аукціон «Код Нації», під час якого зібрано понад 500 тисяч гривень з метою купівлі броньованого автомобіля для евакуації поранених військових із зони бойових дій.

Внесено зміни до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні

Постановою КМУ від 21.10.2022 № 1196 внесено зміни до Постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні”.

У Львівському районі завершується сезон збору врожаю

Наразі триває збір: – кукурудзи зібрано на площі 14 000 га, що становить 65% до посіву;

Поняття «набувальної давності» – практичні роз’яснення

Оформлення права власності на нерухоме майно за набувальною давністю, на сьогодні, є досить актуальним питанням для людей, які при придбанні майна право власності належним чином не оформляли.

У Куликові відбувся Форум культури

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та Дня української писемності та мови, у смт Куликів відбувся Форум культури.