Новини за день 9 Листопада 2022

Призначення житлової субсидії: які зміни і нововведення

З 23 вересня 2022 року набули чинності зміни у порядку призначення житлової субсидії.

Запроваджено функціонал щодо автоматичного формування витягів з технічноїдокументації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

До уваги громадян та юридичних осіб! Повідомляємо про запровадження нового функціоналу щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінкуземель населених пунктів програмним забезпеченням Державного земельного кадастру.

Працівники Львівської РВА долучились до радіодиктанту національної єдності

З нагоди Дня української писемності та мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, традиційно відбувається радіодиктант національної єдності.

Наближається зима, тому і волонтери, і громадські організації, і державні структури об’єднуються, аби забезпечити наше військо теплими речами

Укотре вдячні підприємцям Львівського району за те, що не залишаєтеся осторонь і допомагаєте захисникам.

Що таке номенклатура справ і як її складати?

Номенклатура справ (зведена номенклатура) складається службою діловодства.

Корисні поради, що допоможуть залишитись ситими й у теплі в період несправності електромереж

Передивіться тривожну валізку.