Новини за день 2 Листопада 2022

Сьогодні у Львівській РВА відбулося засідання експертної комісії архівного управління

Основним завданням в роботі архівних підрозділів є належне впорядкування та зберігання різноманітної документації. Адже документи є важливим незамінним носієм інформації у майбутнє..

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування

Потрапляючи на Гід https://guide.diia.gov.ua , українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:

Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

З метою своєчасного виявлення негативних тенденцій та забезпечення оперативного прийняття рішень з питань погашення підприємствами

Зміни до КУпАП та ЗУ «Про дорожній рух»

Нагадуємо, що КУпАП доповнюється новою статтею 121-3 «Порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків транспортних засобів» та вносяться зміни до ЗУ «Про дорожній рух».

Про проведення сеансу «гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ

У Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Актуальні питання» .

Направлення податкової вимоги платникам

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що податкова вимога разом з детальним розрахунком суми податкового боргу надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов’язання.

Як перевірити наявність чи відсутність податкового боргу

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу платників податків, що інформацію про наявність податкового боргу громадяни України, які не є суб’єктами господарювання, можуть отримати наступним чином:

На території села суб’єкти господарювання працюють без застосування РРО/ПРРО, але з КОРО та РК

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що при здійсненні роздрібної торгівлі на території села товарами

Чи може недоцільність подальшого використання РРО призвести до штрафів

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 1січня 2022 року суб’єкти господарювання,