Новини за день 22 Листопада 2022

Днями у Львові відбувся крафтовий ярмарок

Малий та середній бізнес є надзвичайно важливим складником розвитку економіки. Незважаючи на складну ситуацію в країні, люди продовжують не тільки працювати, але й створювати нові успішні підприємства.

Закон щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню) ухвалений

16 листопада 2022 року Верховна Рада ухвалила Закон (проєкт № 5748) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)».

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування – Комунікаційна платформа!

Кампанію податкової амністії продовжено

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків, що до 1 березня 2023 року продовжено кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Про проведення робочої зустрічі на тему «Електронне звітування – зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами»

Нещодавно фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській областіпід час робочої зустрічі з суб’єктами господарювання, надали роз’яснення про переваги звітності в електронному вигляді та практичні рекомендації щодо використання електронних сервісів ДПС України.

Межа готівкових розрахунків

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській областіінформує, що Відповідно до п. 6 розд. ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148 (далі – Положення №148), суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними […]

Право пільги втрачено при здаванні в оренду на декілька місяців об’єкта житлової нерухомості

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що       відповідно до п. п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Програма “Житлові приміщення для ВПО”: 475 родин вже придбали житло за пільговою іпотекою

У межах програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за рахунок гранту, наданого Україні Урядом Німеччини через Кредитну Установу для Відбудови (KfW), 475 родин ВПО вже отримали пільговий кредит та придбали власне житло. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Місце прийняття спадщини

Згідно до положень Цивільного кодексу України місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.