Новини за день 3 Листопада 2022

Від початку повномасштабного вторгнення в Україні працює державний портал розшуку дітей “Діти війни” (+ВІДЕО)

Детальніше – в інформаційному ролику

Домедична допомога при гострому мозковому інсульті: що важливо робити і від чого слід утриматися

Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання.

Що роботи, коли ви застрягли у ліфті

По-перше – заспокоїтися і тверезо оцінити ситуацію.

На Львівщині відбудеться ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Через воєнний стан ІІ (районний) етап конкурсу відбуватиметься на базі територіальних громад. Теми творчих завдань надішлють на електронні адреси відділів освіти районів та територіальних громад 5 листопада 2022 року о 9.00 год.

Відбулась онлайн-презентація «Інтерактивної мапи руйнувань агросектору України»

Вчора, за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, юридичних компаній, громадських асоціацій та агровиробників

Архівне управління Львівської районної військової адміністрації інформує

Юридичні особи Львівського району, що для визначення термінів зберігання документів та під час експертизи цінності документів слід використовувати

Вітаємо «богів війни» із Днем ракетних військ і артилерії

Сил Вам і надалі міцно тримати оборону та давати гідну відсіч ворогу!

Порядок та процедура надання статусу УБД громадянам України

НАГАДУЄМО: зміни до Постанови КМУ №413 врегульовують порядок та процедуру надання статусу УБД громадянам України, які стали на захист держави на початку повномасштабного вторгнення російської федерації, від лютого 2022 року.

Управління соціального захисту населення Львівської РВА інформує

Спеціалісти відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Львівської районної державної адміністрації

Відбудеться практичний вебінар на тему: «Організація обліку ФГ та СФГ»

8 листопада о 14:00 год. відбудеться практичний вебінар на тему: «Організація обліку ФГ та СФГ», на якому обговорюватимуть питання організації та ведення обліку фермерського господарства та СФГ.