Новини за день 10 Січня 2023

Найочікуваніші архітектурні проєкти 2023 року

Низка світових архітектурних студій підтвердила плани на 2023. Ці анонси – хороша можливість ознайомитися із проєктами, введення в експлуатацію яких заплановане на найближчі 12 місяців, а також прослідкувати сучасні тенденції будівництва.

Що потрібно знати про інформацію під час війни

Інформація під час війни – це потужна зброя. Тому неуважне ставлення до неї може призвести до серйозних наслідків – підриву державної безпеки або «підспівування» пропаганді країни-ворога.

Податківці інформують платників про новації податкового законодавства

Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора на черговій зустрічі з платниками податків

Варто пам’ятати, що розмір мінімальної заробітної плати впливає на основні податкові показники 2023 року

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що з 01.01.2023 відповідно до статей 7 та 8  Закону України від 03 листопада 2022 року №2710-ІХ «Про Державний бюджет України на 2023 рік» установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 2684 грн та мінімальної заробітної плати – 6700 гривень.

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі із застосуванням РРО/ПРРО під час торгівлі підакцизними товарами

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує

До уваги платників податків єдиного податку першої та другої груп

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує

Податкову соціальну пільгу застосовують до фізособи, яка працює неповний робочий день

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє

Львівська районна державна адміністрація інформує

Як же гарно виблискує вкрита кригою річка!

До уваги виробників ягід, овочів та продуктів аквакультури Львівського району

З 16 січня 2023 року у Державному аграрному реєстрі розпочинається прийом заяв від фізичних осіб